R2 Dosp.bežkarské rukavice Blizzard

22,49 € - 13%
19,99 €
S DPH

Veľkosť
Dostupné na predajni
Posledné kusy v sklade

Vysoko zateplené rukavice BLIZZARD určené do veľmi chladných klimatických podmienok sú vhodné ako na bežky, tak bicykel.
Vrchný materiál SOFT SHELL zabezpečuje dostatočnú vodeodolnosť a priedušnosť vďaka svojim prirodzeným vlastnostiam. Anatomické tvarovanie 3D MOTION rešpektujúce ergonómiu ruky zvyšuje úroveň pohodlia, neobmedzuje pohyb ani pri pevnom úchope a ovládanie je tak oveľa jednoduchšie.

Vyrobené z pružného materiálu, ktorý sa dobre prispôsobuje tvaru rúk.
Končeky prstov s protišmykovými plochami zlepšujú držanie riadidiel, bŕzd, palíc.
Polstrovanie znižuje otlaky v namáhaných častiach.
Fleesovou plochou si možno utrieť čelo, nos, ústa počas aktivity.
Ovládanie dotykových displejov.
3D MOTION
Z odborných poznatkov lekárov a testovaním sme vyvinuli unikátne ergonomické riešenie rukavíc 3D MOTION. V spolupráci s popredným výrobcom rukavíc s dlhoročnou tradíciou a skúsenosťami sme navrhli 3D strih a konštrukciu rešpektujúci ergonómiu ruky. Anatomickým tvarovaním kopírujúci rádius prstov bolo docielené prirodzeného tvaru rukavíc a vysoký komfort užívania.
WINDBREAKER
Materiál WINDBREAKER je fleecový materiál v kombinácii s polyuretánovou membránou, ktorá je zárukou dokonalej vetruodolnosti a zároveň priedušnosti výrobku. Rukavice s materiálom WINDBREAKER sú vhodné pre náročné outdoorové aktivity, oceníte ich však aj pri bežnej činnosti.

Zloženie: 79% Polyester, 15% Polyuretán, 5% Elastan, 1% Bavlna
RELAX
902011221288CA
2021-03-16

Špecifické referencie

ean13
902011221288
MPN
ATR03F