Bauer Hokejka Supreme STE 87/p92

139,99 €
S DPH

Farba
Veľkosť
Dostupné na predajni
Posledné kusy v sklade

Kompozitová hokejka BAUER SUPREME TE GRIPTACSenior je novinka modelovej rady SUPREME určená pre profesionálnych hráčov.HokejkaBauer Supreme TE Griptacnaväzuje na model S TE a technologickými inováciami sa posúva opäť o niečo dalej. Hokejky z novej rady Supreme ti pomôžu vystreliť puk tou najvyššou možnou silou a to vďaka jedinečnej technológií MPK - Maximum Power Kick.

  • Supreme Power Shaft - hranatý shaft s obojstranne konkávny prehnutím je na tejto hokejke inovovaný a to navýšením vrstiev materiálu čím je tuhší. Táto inovácia zlepšuje profil ohybu Amplified Mid-Kick a zároveň minimalizuje vychýlenie shaftu pri tvrdej strele, optimalizuje prenos energie a zároveň navyšuje torznú tuhosťčepele potrebnú pri presných strelách a prihrávkach.

  • Maximum power Kick (MPK) - úplne nová geometria zúženia s nižším zúženým začiatkom pre maximálny výdaj energie s minimálnym úsilím, a to vďaka použitia tuhšej spodnej časti shaftu (rukoväte), ktorá posúva kick point (strelný bod) vyššie. Týmto sa vytvára hokejka, ktorá ma ľahký náprah, dokonalý pre silnú strelu príklepom. Táto hokejka je ideálna pre hráčov, ktorí sa plnou váhou opierajú do svojich striel.

  • Power Sense Core 2 Blade - čepeľje vyrobená s ďalším vývojom SENSE technológie. Vynovený proces integrovaný zmysle, vrstva materiálu s Textreme ® uhlíkových vlákien na vonkajšej časti čepele. Vďaka integrácii SENSE vrstiev materiálov je celková hmotnosťčepele znížená a je lepšie vyvážená pri zachovaní kľúčových atribútov výkonu SENSE technológie.

  • Premium 12K carbon - materiálové zloženie čepele zo špičkových karbónových vlákien pre vynikajúcu citlivosť a ľahký pocit.

  • Pure Shot Blade Profile - rozšírenie krčku v mieste spojenia bladu a shaftu redukuje torzné vychyľovanie. Čepeľ si drží tvar čo umožňuje lepšie kontrolovať a zacieliť strelu. Čepeľ je vyrobená technológiou Aero Foam 3, ktorá zaručuje vysokú odolnosť a životnosť.

  • Tactile - úplne nová anatomický tvarovaná textúra je strategicky umiestnená na spodných hranách shaftu tak, aby sa zvýšila priľnavosť bez obmedzenia pohybu ruky. Vynovená rozteč a výška hrebeňa poskytuje prirodzený pocit, ktorý presahuje tradičné umiestnený TAC-SPIRAL.

  • Griptac - pogripovaná textúra shaftu zabezpečuje istotu úchopu pri akomkoľvek pohybe.

BAUER
902010545481CA
2021-01-27

Špecifické referencie

ean13
902010545481
MPN
1049783