Bauer Hokejka NSX Grip Stick

64,99 €
S DPH

Farba
Veľkosť
Dostupné na predajni
Vypredané

Hokejka Bauer NSX Grip SR je štýlová hokejka určená amatérskym hokejistom. Model je novinkou pre sezónu 2018/2019. Nízka hmotnosť hokejky prináša lepšiu ovládateľnosť a rýchlejšiu streľbu.

Vylepšená konštrukcia

Výrobcovia použili vylepšenú konštrukciu a odolný materiál. Hokejka je teda maximálne kvalitná a odolná a nemusíte sa teda báť jej nízkej životnosti.

Podporí pri strele

Vďaka prepracovanej konštrukcii a strednému kickpointu hokejka stopercentne podporí vaše strely a prihrávky. Tavená časť v oblasti krčku spevňuje prechod medzi shaftom a čepeľou, čo zabraňuje krúteniu čepele pri strele. Menšia hmotnosť hokejky dá vyniknúť vašim technickým schopnostiam.

Posúvajte sa tabuľkou strelcov až na samotný piedestál

Vybrané čepele od sezóny 2017/18 poznamená novinka BridgeCore Blade Technology. Čepeľ sa dočká lepšieho vystuženia vnútornej štruktúry lamelami a výsledkom bude vyššia životnosť čepelí a tvrdšia strela. Akonáhle prejdete modrú čiaru, vypáľte puk na bránku a choďte oslavovať gól na striedačku. Brankár nebude mať šancu na vašu delovku zareagovať.

Tvrdá streľba golfákom i zápästím

Hokejky s tzv. Mid-Kick technology sú vďaka bodu ohybu v strednej časti palice pripravené vyslať delovú ranu pri každej príležitosti.

Kvalitné dvojdielne zloženie

Hokejky s technológiou Fused 2-piece majú čepeľ tepelne nastavenú do shaftu. Vďaka tomu sa hokejka správa takmer rovnako, ako by bola vyrobená z jedného kusu.

Perfektné herné vlastnosti a vysoká odolnosť

Vďaka špeciálnemu UD karbónovému vláknu má hokejka výborné herné vlastnosti i dlhú životnosť.

Obľúbené parametre pre hobíkov

BAUER
68869831434
2021-01-27

Špecifické referencie

ean13
68869831434
MPN
1053601